This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32435
€66,650.00

Shiten apartamente 1+1 ne Laprake!

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 590
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shiten apartamente 1+1 ne zonen e Laprakes. Apartamentet ndodhen ne nje kompleks te ri banimi i cili pritet te perfundoje ne fund te muajit Qershor 2019. Ndertimet e kompleksit jane te cilesise dhe standarteve te larta. Apartamentet kane siperfaqe 74.06m2 te organizuara ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhen perkatesisht ne te njejtin drejtim ne katin e 1-re deri ne katin e 8-te. Zona eshte mjaft e frekuentuar. Pozicionimi te ofron mundesi aksesi te lehte ne cdo pike te qytetit. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : EM120219-02
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€135,960.00
€90,000.00
€49,500.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€56,000.00
Go to top