This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32449
€80,000.00

Shitet apartament 2+1 ne Astir!

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 725
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 ne zonen e Astirit prane Njesise administrative Kashar. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri me punime mjaft cilesore. Ka siperfaqe te bollshme prej 102m2, te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno te perbashket me ambientin e gatimit, 2 tualete dhe 2 ballkone te mbyllura me vetrata xhami. Apartamenti shitet i kompletuar me mobilimin dhe te gjitha pajisjet elektroshtepiake. Eshte i arreduar ne menyre moderne. Dritaret jane dopio xham dhe me grila, dyshemeja eshte e shtruar me parket cilesor, tavanet te punuara me gips dhe pajisura me sistem ndricimi led. Cdo ambient eshte i pajisur me sistem kondicionimi inverter. Ambienti hyres i pallatit dhe apartamentit eshte i survejuar nga kamera sigurie 24 ore. Eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ080219-01

www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€110,000.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€55,050.00
€82,400.00
Go to top