This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32461
€400.00

Apartament me qera per banim ose zyre ne Vasil Shanto!

Postuar Aug 13, 2019 | Vizita: 58
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 3+1 per banim ose zyre ne zonen e Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te banim, pallat i ri me siperfaqe 128m2. Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete me dritare dhe 1 ballkon. Ka siperfaqe te bollshme me nje planimetri funskionale te pershtatshem per aktivitet zyre. I pajisur me sistem kondicionimi. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferuar dhe frekuentuar. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ140219-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente me qera
€1,560.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente me qera
€400.00
Go to top