This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan me qera  »Postime #32479
€300.00

Jepet me qera ose shitet dyqan ne Vasil Shanto!

Postuar Aug 13, 2019 | Vizita: 69
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera ose shitet dyqan ne zonen e Vasil Shantos! Dyqani ka siperfaqe 20 m2 dhe eshte ne kat 0, shume prane rruges kryesore. Dyqani eshte i pajisur me qepena metalike, me perberje nje tualet perfshire edhe furnizimin me uje te ngrohte. Eshte eshte ne gjendje shume te mire, me punime gipsi dhe i shtruar ne pllake cilesore. Hapesira dhe pozicionimi ofron mundesi qe ky ambient te perdoret per qellime apo aktivitete te ndryshme biznesi si zyre, parukeri, klinike dentare, tabaccho shop, etj. Zona eshte mjaft e frekuentuar dhe e populluar. Cmimi i diskutueshem. Me dokumentacion te rregullt pronesie. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : BH310118-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€245.00
Shkoder
Postuar Jul 15, 2019 tek Dyqan me qera
€205.00
Shkoder
Postuar Jul 16, 2019 tek Dyqan me qera
€245.00
Shkoder
Postuar Aug 04, 2019 tek Dyqan me qera
€450.00
Go to top