This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Unaza e Re, ne Astir. Apartamenti ka nje planimetri funksionale dhe hapesira te bollshme me siperfaqe prej 139 m2. Ndodhe...

Postuar May 21, 2019  tek Apartamente ne shitje
€83,400.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek bulevardi Zogu i pare, prane ministrise se Drejtesise. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te nje pallati ekzistues. Ka plani...

Postuar May 21, 2019  tek Apartamente ne shitje
€83,400.00
Shkoder

🔥🔥🔥Jepet me qira objekt 2 katesh🔥🔥🔥 ✅Objekti ndodhet ne qender te Pedonales 📐Sip ndertimi 450m2 💶Cmim 5.000€ /muaji ☎️Kontakto Agjent Shitjesh ...

Postuar May 21, 2019  tek Apartamente me qera
€1.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 tek Ish Ekspozita. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka planimetri te rregullt dhe ...

Postuar May 21, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Shkoder

Sun real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me adresë: Sheshi “Demokracia”, pranë Teatrit “Migjeni”. Apartamenti ka sipërfaqe 120 m² dhe ndodh...

Postuar May 21, 2019  tek Apartamente me qera
€250.00
Shkoder

🆕 Listim i Ri 🏠 Shitet apartament 1+1 kati 5 🎯Ndodhet prane Isa Boletinit . Shkoder 🛏 dhom gjumi 🛋 1 sallon 🍽 1 kuzhine 🛁 1 wc 🖼 1 ballkon 💶 c...

Postuar May 20, 2019  tek Apartamente ne shitje
€35,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Kopshti Zoologjik. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri, me orientim Veri-Perendim. Ka siperfaqe prej ...

Postuar May 20, 2019  tek Apartamente ne shitje
€84,000.00
Shkoder

🆕 Listim i Ri 🏠 Jepet me qira ✅Kompleks multi funksional me cmime okazion 🍹Bar - 🍱Restorant kapacitet 180 persona 💶Cmimi 49.700 leke / muaji ⛽️K...

Postuar May 20, 2019  tek Apartamente me qera
€1.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 prane gjimnazit "Aleks Buda" ne Laprake. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te te nje pallati te ri. Ka hapesira te bollshme dhe...

Postuar May 20, 2019  tek Apartamente ne shitje
€55,000.00
Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏡Jepet me qira apartament 3+1 sip 150m2 🎯Ndodhet Prane Teatrit Migjeni, Shkoder 🛏 3 dhoma gjumi 🛋 1 sallon 🍽 1 kuzhine 🛁 2 wc 🏞...

Postuar May 20, 2019  tek Apartamente me qera
€1.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 prane Oxhakut. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe prej 44.3 m2 te organizuar ne 1 dho...

Postuar May 20, 2019  tek Apartamente ne shitje
€33,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka siperfaqe 96 m2 te organizuar ne ...

Postuar May 20, 2019  tek Apartamente ne shitje
€43,200.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 me siperfaqje te brendshme 86m2 dhe 40m2 verande. Apartamenti eshte i mire organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje, kuz...

Postuar May 20, 2019  tek Apartamente ne shitje
€79,000.00
Tirane

Okazion! Shitet apartamenti 2+1 tek zona e Ali Demit. Apartamenti i mire organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine dhe tualet. Apartamenti ndodh...

Postuar May 20, 2019  tek Apartamente ne shitje
€82,500.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Stadiumi Dinamo. Siperfaqja e apartamentit 107m2 e cila organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 tualete. Apartame...

Postuar May 20, 2019  tek Apartamente ne shitje
€150,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 tek Kodra e Diellit shume prane qendres Kristal. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka sipe...

Postuar May 17, 2019  tek Apartamente ne shitje
€60,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 ne Laprake, 5 minuta larg kupoles. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 98 m...

Postuar May 17, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Jepet me qira apartament 2+1 prane TEG. me nje super mobilim. Cdo gje e re dhe shume moderne, ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, prane T...

Postuar May 17, 2019  tek Apartamente me qera
€1,200.00
Tirane

Jepet me qira apartament 1+1 ne zonen e bllokut. Siperfaqja e apartamentit 70m2. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes...

Postuar May 17, 2019  tek Apartamente me qera
€430.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Astirit. Apartamenti ndodhet ne kat te 8-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka planimetri te rregullt dhe hapesi...

Postuar May 17, 2019  tek Apartamente ne shitje
€70,500.00
Go to top