This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Bllokut, tek Sheshi Willson. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri, punime cilesore me 2 ashenso...

Postuar Jul 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€80,000.00
Tirane

Jepet me qera super apartament 2+1 prane fakultetit te Drejtesise. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe prej 7...

Postuar Jul 15, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 tek rruga Dritan Hoxha, Laprake. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te ri me ashensor. Ka siperfaqe 74 ...

Postuar Jul 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 1+1 prane Stadiumit Dinamo. Ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri dhe i pajisur me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe prej 6...

Postuar Jul 14, 2019  tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 prane shkolles "Bajram Curri". Apartamenti ka siperfaqe 63.5 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 soxhorno, 1 dhome gjumi, 1 tualet...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€50,000.00
Tirane

Jepet me qera super apartament 2+1 ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri. Ka siperfaqe 110 m2 i organizuar ne 2 dhoma...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente me qera
€700.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 tek Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri. Ka siperfaqe te bollshme prej 125 m2 te organizuar ne 3...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€100,000.00
Tirane

Shiten apartamente 1+1 ne zonen e Laprakes. Apartamentet ndodhen ne nje kompleks te ri banimi i cili pritet te perfundoje ne fund te muajit Qershor...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€66,650.00
Tirane

Shitet apartament pushimi ne Tale te Lezhes. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te nje ndertese me 3 kate. Eshte i pozicionuar ne nje resort te ri...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€42,500.00
Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏡Jepet me qira Apartament 1+1 📐sip ndertimi 87m2 🎯Ndodhet ne qender, Shkoder 🛏 1 dhome gjumi 🍽 1 kuzhine 🛋 1 sallon 🛁 1 wc 💶 c...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente me qera
€20,000.00
Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏡Jepet Apartament 1+1 📐sip ndertimi 55m2 🎯Ndodhet ne L.Dergut (ish keshi) , Shkoder 🛏 1 dhome gjumi 🍽 1 kuzhine 🛋 1 sallon 🛁 1 ...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente me qera
€12,000.00
Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏡Shitet Apartament 2+1 📐sip ndertimi 125m2 🎯Ndodhet ne L.Rus , Shkoder 🛏 2 dhome gjumi 🍽 1 kuzhine 🛋 1 sallon 🛁 2 wc 💶 cmimi 5...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€1.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 tek Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne kat te 8-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka siperfaqe 96 m2 te organ...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim me siperfaqe bruto 113 m2, siperfaqe neto 103 m2. I organizuar ...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€105,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në Parrucë. Apartamenti ka sipërfaqe prej 66 m²dhe ndodhet në katin e pestë (V). Përbëh...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente me qera
€163.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me adresë Ura Dervishbeg. Apartamenti ka sipërfaqe 59 m² dhe ndodhet në katin e shtatë banim. ...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të ndodhur tek Ura e Thive. Apartamenti ka sipërfaqe 54 m² dhe ndodhet në katin e parë. Ofron...

Postuar Jun 25, 2019  tek Apartamente ne shitje
€32,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në Rus . Apartamenti ka siperfaqe 80 m² dhe ndodhet në katin e gjashtë. Përbëhet nga:...

Postuar Jun 22, 2019  tek Apartamente me qera
€200.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne kat te 11-te te nje pallati te ri me ashensor. Karakterizohet nga hapesirat...

Postuar Jun 22, 2019  tek Apartamente me qera
€550.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në Rus. Apartamenti ka sipërfaqe 71 m² dhe ndodhet në katin e pestë. Përbëhet nga:...

Postuar Jun 22, 2019  tek Apartamente ne shitje
€32,800.00
Go to top