This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32548
€50,000.00

Shitet apartament 1+1 prane shkolles "Bajram Curri"!

Postuar Jul 04, 2019 | Vizita: 250
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 1+1 prane shkolles "Bajram Curri". Apartamenti ka siperfaqe 63.5 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 soxhorno, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne kat te 2-te, te nje pallati ekzistues. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie, cmimi i favorshem. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : EM250219-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€72,000.00
€107,800.00
Tirane
Postuar Jul 04, 2019 tek Apartamente ne shitje
€29,000.00
Tirane
Postuar Jul 04, 2019 tek Apartamente ne shitje
€58,000.00
Go to top