This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Toke  » Toke ne shitje  »Postime #32552
€36,000.00

Shitet truall ne Sauk!

Postuar Jul 04, 2019 | Vizita: 77
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet truall me siperfaqe 300 m2 ne Sauk. Trualli eshte i pershtatshem vetem per banim dhe eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : EM270219-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jul 04, 2019 tek Toke ne shitje
€12,000.00
Shkoder
Postuar Jul 04, 2019 tek Toke ne shitje
€12,000.00
Shkoder
Postuar Jul 04, 2019 tek Toke ne shitje
€25,000.00
Shkoder
Postuar Jul 08, 2019 tek Toke ne shitje
€65,000.00
Go to top