This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32572
€350.00

Apartament 1+1 me qera tek Stadiumi Dinamo!

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 265
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 1+1 prane Stadiumit Dinamo. Ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri dhe i pajisur me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe prej 65 m2 te organizuar ne 1 soxhorno, 1 dhome gjumi, 1 ballkon dhe 1 tualet. Apartamenti eshte me punime cilesore, me ndricim natyral dhe me hapesire mjaft funksionale. I pajisur me sistem ngrohje-ftohje. Per me shume detaje dhe viziten ne prone, na kontaktoni!


Id e prones : AZ020319-02
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€270.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente me qera
€250.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente me qera
€165.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente me qera
€125.00
Go to top