This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Zyre  » Zyre me qera  »Postime #32575
€350.00

Zyre me qera ne Myslym Shyri!

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 214
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera zyre ne zonen e Myslym Shyrit. Ambienti ndodhet ne kat te 3-te, pallat ekzistues. Zyra ka siperfaqe 100 m2 dhe eshte ne gjendje shume te mire pasi jane kryer rregullime te brendshme. Eshte e shtruar me parket, me perberje 1 tualet. Siperfaqa e bollshme dhe vendodhja ne zone te frekuentuar e bejne te pershtatshem per sherbime te ndryshme biznesi. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ060918-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Zyre me qera
€210.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Zyre me qera
€300.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Zyre me qera
€350.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Zyre me qera
€1,000.00
Go to top