This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32577
€350,000.00

Shitet vile 3-kateshe ne Selite!

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 416
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet vile 3-kateshe ne zonen e Selites. Vila ka siperfaqe totale ndertimi 560 m2. Kati i 1-re ka siperfaqe 210m2 i organizuar ne 3 ndarje, 2 tualete dhe 1 verande te jashtme. Kati i 2-te dhe i 3-te kane siperfaqe perkatesisht 175m2 me perberje 4 ndarje, 2 tualete dhe 1 ballkon. Katet e viles lidhen me njeri-tjetrin nepermjet shkalleve te brendshme. Ambientet jane te bollshme dhe shume funksionale. Jane te pajisura me sistem kondicionimi. Ballkonet e pajisura me tende dielli. Vila eshte e rrethuar me kangjella dhe nje oborr te jashtem te mbjelle me peme. Eshte i pajisur me depozite uji qe ben te mundur furnizimin me uje 24 ore pa nderprerje. Eshte shume i pershtatshem per aktivitet biznesi, si kopsht, cerdhe, shkolle, qender kursesh, call center, klinike, shoqate, fondacion etj. Kati i 1-re eshte i pajisur me hipoteke te rregullt ndersa kati i 2-te dhe 3-te jane ne proces hipotekimi. Per me shume informacione rreth objektit dhe vizites ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ180718-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€65,000.00
€59,000.00
€40,400.00
Tirane
Postuar Oct 15, 2019 tek Apartamente ne shitje
€48,000.00
Go to top