This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32580
€87,500.00

Shitet apartament 2+1 prane spitaleve!

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 284
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 prane spitaleve, ne rr. Kongresi i Manastirit. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri. Siperfaqja totale eshte 107 m2, ku 90 m2 eshte siperfaqja e brendshme i organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon dhe 1 hapesire qe mund te perdoret si depo apo garderobe. Apartamenti shitet bashke me garazhin me siperfaqe 17 m2. Zona eshte mjaft e pershtatshme dhe e frekuentuar. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : EM050319-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€187,000.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€83,400.00
€83,400.00
€90,151.00
Go to top