This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Jepet me qera vile 2 kateshe ne zonen e Paskuqanit. Ka siperfaqe trualli 300 m2 dhe siperfaqe ndertimi 224 m2. Kati i 1-re eshte i organizuar ne 3 ...

Postuar Oct 30, 2019  tek Shtepia ne shitje
€100,000.00
Vlore

Shtepi Pushimi me qera ne Vlore!! Plazhi i Ri Vlore 100 metra mbi Vefen, jepet me qera vilë e vogël, kuzhine e kompletuar, 1 dhomë, 1 banjo, oborr,...

Postuar Oct 16, 2019  tek Shtepia me qera
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 2+1 me vendndodhje në rrugën “Pashko Gjeçi”, lagjja “3 heronjtë” dhe me sipërfaqe 90 m². Shtëpia ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Shtepia me qera
€350.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një shtëpi private me sipërfaqe 74 m², ku 62 m² është ndërtim shtëpia ndërsa 12 m² është oborr, e cila ndodhet në r...

Postuar Oct 16, 2019  tek Shtepia ne shitje
€37,000.00
Shkoder

🆕 Listim i Ri 🏠 Shitet shtepi📐 Sip 120m2 + Toke 📐Sip 1300 📍Ndodhet 400m nga Ura e Bardhajve ,Shkoder 🛏 2 dhom gjumi 🛋 1 sallon 🍽 1 kuzhine 🛁 1 w...

Postuar Oct 16, 2019  tek Shtepia ne shitje
€1.00
Tirane

Vila ndodhet ne Rrugen "Kuvajt" eshte 300 m2, jepet edhe vetem kati i pare me qera. E perbere nga 2 kate + papafingo. Cmimi per katin e pare eshte ...

Postuar Oct 15, 2019  tek Shtepia me qera
€900.00
Tirane

Vila ndodhet ne Rrugen Mihal Grameno. Ështe 120 m2, e mobiluar. Kati1: 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 ambient gatimi, 1 tualet. Kati2...

Postuar Oct 15, 2019  tek Shtepia me qera
€500.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 te Tregu medreses. Apartamenti me sip. 61 m2 ndodhet midis restorant Durrsit dhe tregut medresese kati 2,pallat ekzistues, bu...

Postuar Oct 15, 2018  tek Shtepia
€61,000.00
Tirane

Jepet me qira apartament 1+1 tek rruga e Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri. Ambienti eshte i organizuar ne 1 d...

Postuar Nov 16, 2019  tek Shtepia me qera
€300.00
Tirane

Jepet vile me qira ne zonen e Tregut Elektrik. Vila eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi, soxhorno, kuzhine ngrenie dhe 2 tualete. Ne te gjitha amb...

Postuar Oct 30, 2019  tek Shtepia me qera
€1,100.00
Shkoder

🆕 Listim i Ri 🏠 Jepet me qira kati i pare i nje shtepie private 1+1 📍Ndodhet prane Katedrales .Shkoder 🛏 1 dhom gjumi 🛋 1 sallon 🍽 1 kuzhine 🛁 1...

Postuar Oct 16, 2019  tek Shtepia me qera
€1.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private një-katëshe të ndodhur në Velipojë (te Hidrocentrali). Prona ka një sipërfaqe totale prej 250 ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Shtepia ne shitje
€100,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 1+1 me sipërfaqe 90 m² dhe me adresë: lagjja “3 heronjtë” rruga “Marie Kraja”. Shtëpia përbëhet n...

Postuar Oct 16, 2019  tek Shtepia me qera
€150.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje shtëpi private një-katëshe të ndodhur në rrugën “Shasi”. Prona ka sipërfaqe totale 420 m² nga ku 125 m² është sip...

Postuar Oct 16, 2019  tek Shtepia ne shitje
€82,050.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje shtëpi pushimi të ndodhur në Plazhin e Madh, Ulqin. Prona gëzon një sipërfaqe prej 600 m², ku 87 m² janë ndërtim ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Shtepia ne shitje
€100,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private një-katëshe 3+1. Shtëpia ka një sipërfaqe prej 99 m² dhe ndodhet te Mëhalla e Çakajve. Prona ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Shtepia ne shitje
€42,450.00
Durres

SHITET Shtepi Banimi + Magazine , Durres , L.15, Rr. A. Goga, Prane parkut te autobuzeve , Trual me sip. total 800 m2, Shtepi 1 kat , me sip 115 m2...

Postuar Oct 16, 2019  tek Shtepia ne shitje
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një hyrje në kat të parë të një shtëpie private. Banesa ka një sipërfaqe prej 85 m² dhe ndodhet te Spitalet. Ka dy ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Shtepia me qera
€320.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private të ndodhur në Dërgut. Prona ka sipërfaqe totale 230 m² nga ku 100 m² është ndërtim. Shtëpia p...

Postuar Oct 16, 2019  tek Shtepia ne shitje
€80,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2-katëshe, me një sipërfaqe totale prej 205 m² dhe vendndodhje në rrugën “Ludovik Saraçi”, pas ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Shtepia ne shitje
€65,000.00
Go to top