This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏡Jepet me qira shtepi private 1+1 me pak oborr 🎯Ndodhet prane Katedrales .Shkoder 🛏 1 dhome gjumi 🛋 1 sallon 🍽 1 kuzhine 🛁 1 wc...

Postuar May 20, 2019  tek Shtepia me qera
€1.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi moderne private dy-katëshe 4+1 me vendndodhje në Shirq, Dajç dhe me sipërfaqe 224 m². Prona është e ndë...

Postuar May 17, 2019  tek Shtepia ne shitje
€145,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një vilë të ndodhur në Shtoj. Prona ka sipërfaqe 720 m² nga ku ndërtim janë 220 m² dhe është dy-katëshe. Vila për...

Postuar May 15, 2019  tek Shtepia ne shitje
€155,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për vilë dy-katëshe e gjysmë me një sipërfaqe të brendshme prej 310 m² dhe e ndërtuar në një truall me sipërfaqe 700 m². Vila...

Postuar May 13, 2019  tek Shtepia ne shitje
€265,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një vilë 2-katëshe 2+1 me vendndodhje në Shirokë afër restorant “Univers” dhe me sipërfaqe prej 234 m². ✅Vila për...

Postuar May 13, 2019  tek Shtepia ne shitje
€150,000.00
Tirane

Shitet Apartament 2+1 ne kat 5te nje pallati te ri 6katesh, nuk eshte kati i fundit, ka 2dhoma gjumi, 2ballkone, 2tualete me dritare, korridor, kuz...

Postuar May 13, 2019  tek Shtepia ne shitje
€75,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron per shitje nje vile III kateshe me vendodhje ne Velipoje, prona ka nje siperfaqe totale prej 700 m², ku 132m² jane ndertim dh...

Postuar May 13, 2019  tek Shtepia ne shitje
€200,000.00
Tirane

Shitet vile 2-kateshe ne Kombinat. Vila eshte e organizuar ne 2 kate me siperfaqe prej 180 m2. Te dy katet lidhen ndermjet tyre nepermjet shkalleve...

Postuar May 11, 2019  tek Shtepia ne shitje
€95,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2-katëshe në qendër Bushat, 13 km nga Shkodra. Shtëpia është ndërtim i pas viteve ‘90 dhe ësht...

Postuar May 11, 2019  tek Shtepia ne shitje
€105,100.00
Tirane

Jepet me qera vile 3-kateshe ne Mjull Batjore, prane Teg-ut. Vila ka siperfaqe totale 230 m2. Kati i 1-re eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 am...

Postuar May 08, 2019  tek Shtepia me qera
€850.00
Tirane

Shitet shtepi private 2-kateshe ne Kinostudio. Shtepia ka siperfaqe ndertimi 194m2 dhe siperfaqe trualli 300m2. Katet lidhen ndermjet shkalleve te ...

Postuar May 08, 2019  tek Shtepia ne shitje
€170,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një dynym tokë të ndodhur në rrugën “Bridaga e Dytë”, Grudë e Re. Ku 100 m² është ndërtim, një shtëpi private dy-k...

Postuar May 08, 2019  tek Shtepia ne shitje
€60,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një vilë të ndodhur në rrugën nr.9, Velipojë. Vila është tre-katëshe dhe secili kat ka një sipërfaqe prej 100 m². ...

Postuar May 08, 2019  tek Shtepia ne shitje
€180,000.00
Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏡Jepet me qira Shtepi Private 3 kateshe E pershtatshme per Hostel , Shoqate , Azil per te moshuar 🎯Ndodhet Prane Kishes Arres Mad...

Postuar May 07, 2019  tek Shtepia me qera
€600.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një hyrje në katin e parë të një shtëpie private me sipërfaqe 100 m² te Kolegji Turk, rruga “Ali Pashë Gucia”. Përbëh...

Postuar May 03, 2019  tek Shtepia me qera
€160.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një vilë 2-katëshe me një sipërfaqe 430 m² (nga kjo 320 m² janë oborr, ndërsa banimi 220 m² të dy katet), me adres...

Postuar May 02, 2019  tek Shtepia ne shitje
€190,000.00
Shkoder

🏡Jepet me qira kati i 2, i nje Shtepie private 2+1 🎯Ndodhet Prane L. Zdrale , Shkoder 🛏 2 dhoma gjumi 🛋 1 sallon 🍽 1 kuzhine 🛁 1 wc 💶 cmimi 25...

Postuar May 02, 2019  tek Shtepia me qera
€250.00
Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏡Jepet me qira Shtepi private 2+1 🎯Ndodhet Prane Stacionit te Trenit , Shkoder 🛏 2 dhoma gjumi 🛋 1 sallon 🍽 1 kuzhine 🛁 1 wc 💶...

Postuar May 02, 2019  tek Shtepia me qera
€15,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një vilë tri-katëshe të ndodhur te Poçeria, Shkodër. Vila ka një sipërfaqe prej 170 m² për kat në një truall prej ...

Postuar Apr 30, 2019  tek Shtepia ne shitje
€250,000.00
Shkoder

🔥🔥🔥🏠 Shitet ose jepet me qira Objekt 3 kate me oborr🔥🔥🔥 ✅Ka sherbyer per nje kohe te gjate per Shkolle private. 📍Ndodhet 300m nga kryqezimit te Zd...

Postuar Apr 27, 2019  tek Shtepia ne shitje
€1.00
Go to top