This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Toke  » Toke ne shitje  »Postime #32603
€178,000.00

Shitet truall ne Kashar!

Postuar Apr 25, 2019 | Vizita: 210
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet truall 540 m2 ne Kashar. Ne truall ndodhet nje vile 2-kateshe, faze tulle. Kati i 1-re ka ne perberje 1 soxhorno, 4 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Kati i 2-te ka ne perberje 4 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon dhe 1 verande. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : ME250219-03
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Apr 17, 2019 tek Toke ne shitje
€32,150.00
Shkoder
Postuar Apr 17, 2019 tek Toke ne shitje
€119,000.00
Shkoder
Postuar Apr 17, 2019 tek Toke ne shitje
€50,000.00
Shkoder
Postuar Apr 17, 2019 tek Toke ne shitje
Go to top