This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32605
€105,000.00

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni i Thate!

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 1079
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 tek Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim me siperfaqe bruto 113 m2, siperfaqe neto 103 m2. I organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone ku njeri prej tyre funksionon si lavanderi. Apartamenti ka sistem kondicionimi ne cdo dhome. Me mundesi opsionale dhe 2 garazhet, te cilet jane ngjitur me njeri-tjetrin dhe kane mundesi per tu vendosur qepena. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ060319-02
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€55,450.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€35,750.00
€65,000.00
€117,000.00
Go to top