This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32607
€40.00

Jepet me qera apartament pushimi ne Sarande!

Postuar Jul 04, 2019 | Vizita: 164
Zona: Sarande
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament pushimi ne Sarande. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri me ashensor. Ka planimetri te organizuar ne 1 soxhorno, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. I pozicionuar ne rruge kryesore me akses dalje direkte ne det. I mobiluar ne menyre bashkekohore. Cmimi i favorshem dhe pamja e mrekullueshme e bejne ideal kete apartament per pushimet e tuaja duke shijuar nje nga plazhet me te bukura te Shqiperise. Cmimi 40 euro/nata. Per me shume detaje na kontaktoni!Id e prones : AN080319-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€300.00
€450.00
Tirane
Postuar Jul 04, 2019 tek Apartamente me qera
€300.00
Tirane
Postuar Jul 04, 2019 tek Apartamente me qera
€250.00
Go to top