This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32609
€144,000.00

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni!

Postuar Jul 04, 2019 | Vizita: 479
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 tek Liqeni Artificial i Tiranes. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri. Ka siperfaqe prej 120 m2 me orientim Jug-Lindje dhe me nje planimetri te rregullt dhe funksionale. Eshte i organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone te cilet lidhin 2 dhomat e gjumit. I lokalizuar ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes dhe te ofron pamjen mahnitese nga liqeni. Eshte i mirembajtuar dhe mobiluar ne menyre bashkekohore. I pajisur me sistem kondicionimi. Me dokumenta te rregullta pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ080319-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€59,000.00
€1.00
€78,195.00
Shkoder
Postuar Jun 15, 2019 tek Apartamente ne shitje
€1.00
Go to top