This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32614
€162,150.00

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni!

Postuar Jul 04, 2019 | Vizita: 329
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 tek Liqeni Artificial i Tiranes. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri. Ka siperfaqe prej 141 m2 te organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ka punime mjaft cilesore, dyshemeja e shtruar me parket. E lokalizuar ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ku mund te shijosh ajrin e fresket dhe pamjen mahnitese qe te ofron liqeni. Nje mundesi per te mos u humbur. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : ME080319-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jun 15, 2019 tek Apartamente ne shitje
€70,500.00
€77,000.00
Tirane
Postuar Jul 04, 2019 tek Apartamente ne shitje
€75,500.00
€67,600.00
Go to top