This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32628
€29,000.00

Shitet apartament 1+1 tek Fresku!

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 1330
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 1+1 ne fazen perfundimtare te ndertimit tek Fresku. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re, ndertim i ri i pabanuar me pare. Ka siperfaqe prej 70 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno dhe 1 tualet. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : ME110319-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€55,000.00
€135,960.00
€90,000.00
€49,500.00
Go to top