This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32634
€58,000.00

Shitet apartament 2+1 tek Fresku!

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 505
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 ne fazen perfundimtare te punimeve ne nje kompleks te ri banimi ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te me siperfaqe totale prej 131.6 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : ME120319-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€44,200.00
€51,200.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€60,000.00
€75,520.00
Go to top