This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32639
€310,000.00

Shitet apartament papafingo tek Liqeni i Thate!

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 261
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet papafingo tek Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri me ashensor personal vetem per papafingon. Ambienti ka nje planimetri mjaft funksionale me siperfaqe prej 272 m2. I organizuar ne 4 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 verande te madhe qe i lidh te gjitha dhomat. Punimet jane lene ne fazen e fundit te ndertimit per ti pershtatur sipas kerkesave te klientit. Dritaret me dopio xham dhe me grila. Ndodhet ne nje zone te preferuar, te qete dhe te ofron nje pamje te kendshme te zones. Eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ110319-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€33,000.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€43,200.00
€65,000.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€1.00
Go to top