This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32646
€550,000.00

Apartament per shitje ne Laprake!

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 314
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 ne Laprake. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat ekzistues jo parafabrikat. Ka siperfaqe 78m2 me perberje 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ne apartament jane kryer punime te reja te brendshme. Ndodhet ne zone te frekuentuar. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ241218-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€85,300.00
€54,000.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€48,400.00
€75,000.00
Go to top