This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32677
€73,000.00

Shitet apartament 2+1 tek Unaza e Re!

Postuar Aug 13, 2019 | Vizita: 146
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 ne Astir. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 116 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 3 ballkone. Apartamenti eshte i lokalizuar ne nje zonat me te preferuara dhe ndodhet buze rruge. Me dokumenta te rregullta pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : DB190319-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Aug 31, 2019 tek Apartamente ne shitje
€73,000.00
Tirane
Postuar Aug 31, 2019 tek Apartamente ne shitje
€80,000.00
€40,000.00
Tirane
Postuar Aug 31, 2019 tek Apartamente ne shitje
€35,000.00
Go to top