This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32678
€45,000.00

Shitet apartament 1+1 tek Fresku!

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 353
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 1+1 tek rruga Shefqet Kuka, Fresk. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te me pamje nga Perendimi. Ka siperfaqe totale prej 77 m2 te oranizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 ambjent gatimi te vecante ku per momentin perdoret si garderobe, 1 tualet dhe 1 ballkon. Dhoma e gjumit eshte e shtruar me parket ndersa soxhorno me pllaka. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : ME190319-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€60,000.00
€52,000.00
Durres
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€89,000.00
Durres
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€58,000.00
Go to top