This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur tek rruga “Kolë Idromeno”, Pedonale. Ambienti gëzon një sipërfaqe prej 170 m² e ndo...

Postuar May 06, 2019  tek Te ndryshme
€153,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 180 m² të ndodhur në katin e dytë dhe me adresë: rruga “Vaso Kadia”, te Instituti. ...

Postuar May 03, 2019  tek Te ndryshme
€700.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira bar dhe hotel në katin e dytë dhe të tretë me një sipërfaqe prej 169m² secili kat, tek “Instituti”. Kati dytë është i...

Postuar May 02, 2019  tek Te ndryshme
€1,500.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të pozicionuar në katin e dytë të një pallat me adresë: rruga “Gjylbegaj”, pranë Radio Shkodrë...

Postuar Apr 29, 2019  tek Te ndryshme
€225,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi në qendër të qytetit të Shkodrës. Me një sipërfaqe të bollshme prej 600 m², ky ambient mund të sh...

Postuar Apr 27, 2019  tek Te ndryshme
€2,000.00
Tirane

Shitet ambient komercial ne Porcelan. Ambienti ka siperfaqe prej 400 m2 i organizuar ne 3 ndarje. Hapesirat e bollshme te ambientit e bejne te pers...

Postuar Apr 20, 2019  tek Te ndryshme
€300,000.00
Tirane

Jepet me qera ambient biznesi tek rruga e Elbasanit, shume prane rruges kryesore. Ndodhet ne katin 0 me siperfaqe 80 m2. Ambienti eshte i ndare ne ...

Postuar Apr 19, 2019  tek Te ndryshme
€500.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në Sheshin “Demokracia”. Ambienti ka një sipërfaqe prej 67 m² dhe ndodhet në katin ...

Postuar Apr 17, 2019  tek Te ndryshme
€110,000.00
Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏢Jepet me qira Ambient komercial i pershtatshem per shum biznese te ndryshme si Elektro Shtepiake , Mobiljeri , Super Market 📍Ndod...

Postuar Apr 16, 2019  tek Te ndryshme
€1.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi në katin e IV të ndërtesës, me adresë: rruga “Kolë Idromeno”, në pedonale, te bar “Chicago”. Dy...

Postuar Jul 17, 2018  tek Ambiente te tjera
€356.00
USA

Nese po jetoni prej kohesh ne New Jersey dhe po mendoni te investoni ne ju sugjerojme nje mundesi te mire investimi. Ne mes te New Jersey-it shitet...

Postuar Apr 24, 2019  tek Te ndryshme
€531,000.00
USA

Nese po jetoni prej kohesh ne New Jersey dhe po mendoni te investoni ne ju sugjerojme nje mundesi te mire investimi. Ne mes te New Jersey-it shitet...

Postuar Apr 24, 2019  tek Te ndryshme
€4,300.00
Tirane

Shitet ambient komercial tek Myslymi Shyri. Ambienti ndodhet ne katin 0 me siperfaqe 370 m2 dhe lartesi 2.30 m. Ka hapesire te bollshme dhe shume e...

Postuar Apr 24, 2019  tek Te ndryshme
€750,000.00
Go to top