This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Jepet me qera ambient komercial tek Komuna e Parisit. Ambienti ndodhet ne kat te 2-te me siperfaqe prej 110 m2. Planimetria e ambientit eshte e org...

Postuar May 21, 2019  tek Te ndryshme
€800.00
Tirane

Shitet post parkimi me certifikat pronesie dhe me nje siperfaqje 27.5 m2 prane juridikut.

Postuar May 20, 2019  tek Te ndryshme
€24,000.00
Tirane

Jepet me qera ambient biznesi prane shkolles "11 Janari". Ambienti ndodhet ne kat te 2-te me siperfaqe 138 m2. Eshte i perbere ne 4 ndarje, ku cdo ...

Postuar May 17, 2019  tek Te ndryshme
€750.00
Tirane

Shitet ambient komercial ne nje zone te preferuar. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re sherbim dhe ka hapesire prej 280 m2. Plan i hapur dhe funksiona...

Postuar May 11, 2019  tek Te ndryshme
€266,000.00
Tirane

Jepet me qera ambient komercial tek rruga "Him Kolli". Ambienti ndodhet ne kat te 1-re, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 140 m2 te organi...

Postuar May 07, 2019  tek Te ndryshme
€600.00
Tirane

Shitet ambient komercial ne Porcelan. Ambienti ka siperfaqe prej 400 m2 i organizuar ne 3 ndarje. Hapesirat e bollshme te ambientit e bejne te pers...

Postuar Apr 20, 2019  tek Te ndryshme
€300,000.00
Tirane

Jepet me qera ambient biznesi tek rruga e Elbasanit, shume prane rruges kryesore. Ndodhet ne katin 0 me siperfaqe 80 m2. Ambienti eshte i ndare ne ...

Postuar Apr 19, 2019  tek Te ndryshme
€500.00
Tirane

Shitet ambient komercial tek Myslymi Shyri. Ambienti ndodhet ne katin 0 me siperfaqe 370 m2 dhe lartesi 2.30 m. Ka hapesire te bollshme dhe shume e...

Postuar Apr 24, 2019  tek Te ndryshme
€750,000.00
Go to top