This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Ambjenti eshte nje ndertese 6 kateshe + 1 kat Garazh, mund te perdoret per zyra, magazine. Ndertesa ndodhet ne Autostraden TR-DR dhe eshte 3700 m2....

Postuar Nov 10, 2019  tek Te ndryshme
€15,000.00
Tirane

Ambjenti per biznes ndodhet ne Bllok prane Rruges "Andon Zako Çajupi". Me pare Ka Funksionuar si "Laborator Mjekesor". Ështe Ambjent i pershtatshem...

Postuar Nov 10, 2019  tek Te ndryshme
€2,650.00
Tirane

Ambjenti Aktualisht eshte Bar-Piceri, eshte 100 m2, i organizuar ne dy kate: Kati i pare eshte 60.5 m2 ndersa Kati i dyte eshte 40.2 m2. Ndodhet ne...

Postuar Nov 10, 2019  tek Te ndryshme
€600.00
Tirane

Jepet me qera Ambjent per Magazina . Ambjenti ndodhet te Ish Profarma dhe eshte 320 m2 si dhe 3m e larte. Ështe Ambjent shum i pershtatshem per Mag...

Postuar Nov 10, 2019  tek Te ndryshme
€900.00
Shqiperi

Bisnesi ne fjale eshte qender estetike dhe ndodhet ne Bllok. Ambjenti i brendshem ka nje siperfaqe prej 163 m2, i organizuar ne 6 dhoma estetike, 2...

Postuar Nov 10, 2019  tek Te ndryshme
€20,000.00
Tirane

Ambjenti ndodhet prane rruges Hamdi Pepa, eshte e perbere nga nje magazine dhe nje ambjent parkiming. Jepen me qera bashke po sipar deshires dhe te...

Postuar Nov 02, 2019  tek Te ndryshme
€1,650.00
Shqiperi

Trajtim me shushunja per nje game te gjere semundjesh: Varice hernie diskale spondiliatroz raumatizem pucra akne kembe te ftohta dhe te nxhehta ekz...

Postuar Oct 20, 2019  tek Te ndryshme
Tirane

Ambjenti ndodhet te Rruga e Zallit, Kodra e Diellit. Ështe 3+1, 142 m2, ndodhet ne nje ambjent shume favorizues per aktivitete Biznesi. Per me shum...

Postuar Oct 19, 2019  tek Te ndryshme
€400.00
Shqiperi

Ambjenti ka siperfaqe totale 1680 m2, ndodhet buze rruge. Cmimi eshte 550.000 i diskutueshem. per me shume informacion apo vizite ne prone na konta...

Postuar Oct 19, 2019  tek Te ndryshme
€550,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një objekt të ndodhur në rrugën nr. 1, Velipojë. Prona ka një sipërfaqe totale prej 1050 m², ku 160 m² janë ndërt...

Postuar Oct 16, 2019  tek Te ndryshme
€160,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan/ambient biznesi me adrese tek Rreth-rrotullimi ne Dobrac, rruga Hysen Lacej. Dyqani pozicionet ne katin...

Postuar Oct 16, 2019  tek Te ndryshme
€185,000.00
Shkoder

🔥🔥🔥Jepet me qira bar kafe🔥🔥🔥 📍Ndodhet prane Harkut te Berdices Shkoder 📐Sip 50m2 ✅Mund te kete opsion Shitje 💶cmimi 49.000 leke ☎️Kontakto Agj...

Postuar Oct 16, 2019  tek Te ndryshme
€1.00
Shkoder

🏡Jepet me qera Objekt Biznesi sip 45m2 💶 Cmimi 45.000 leke/muaji, diskutohet 🎯 Ndodhet ne L. Rus Shkoder Cel.0692883398

Postuar Oct 16, 2019  tek Te ndryshme
€1.00
Shqiperi

Ambjenti ndodhet ne Rrugen "Naim Frasheri". Ështe 110 m2 i oranizuar ne 4 ndarje, 1 tualet, ka fasade xhami. Per me shume informacion na kontaktoni!

Postuar Oct 15, 2019  tek Te ndryshme
€800.00
Tirane

Magazina ndodhet ne Kombinat, te rruga "Misto Mame". Ështe 505 m2 Magazine dhe 700 m2 Ambjent i jashtem

Postuar Oct 15, 2019  tek Te ndryshme
€1,140.00
Tirane

Ambjenti ndodhet ne Komune te Parisit eshte 80 m2 . I pajisur me hipoteke, ndodhet ne katin 0 te nderteses. Per me shume informacion apo vizite ne ...

Postuar Oct 15, 2019  tek Te ndryshme
€320,000.00
Tirane

OKAZION!! Shitet ose jepet me qera Ambjent Biznesi per arsye Emigrimi. Ambjenti ndodhet prane Kopshtit Botanik eshte i pajisur me aspirim dhe komdi...

Postuar Oct 15, 2019  tek Te ndryshme
€188,500.00
Tirane

Jepet me qera Ambjent per Zyra te Rruga e Prizrenit! Ndodhet ne katin e 5 te nderteses dhe eshte 80 m2. Ështe ne Pozicion favorizues per Aktivitete...

Postuar Oct 15, 2019  tek Te ndryshme
€350.00
Tirane

Ambjenti ndodhet prane njesise 6 ne Kombinat. Ështe i perbere ne 1800 m2, mund te ndahet ne dy ambjente, njera 1500 m2 ndersa tjetra 300 m2. Ndodhe...

Postuar Oct 09, 2019  tek Te ndryshme
€5,400.00
Tirane

Shitet Ambjent 226m2 i përshtatshëm për aktivitete Biznesi! Është i organizuar në 6 ambjente/zyra, me fasadë xhami! Ndodhet në zonë të frekuentuar!...

Postuar Oct 09, 2019  tek Te ndryshme
€380,000.00
Go to top