This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Jepet magazine me qera ne autostraden Tirane - Durres, prane City Park. Magazina eshte ne formen e kapanonit dhe ka nje siperfaqe 1000m2. Ka dalje ...

Postuar Jan 14, 2021  tek Te ndryshme
€1,000.00
Tirane

Apple iPhone 12 Pro €600 EUR, iPhone 12 Pro Max,Whatsapp +447841621748 iPhone 12 64GB €475 EUR, iPhone 11 Pro €400 EUR, Samsung and others contac...

Postuar Jan 14, 2021  tek Te ndryshme
€600.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me: Adrese:📍 rruga ''Hysen Lacej'', rrethrrotullimi i Dobraçit,Shkoder sipërfaqe:📏 148m² në kati...

Postuar Jan 12, 2021  tek Te ndryshme
€407.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi në katin e IV të ndërtesës, me adresë: rruga “Kolë Idromeno”, në pedonale, te bar “Chicago”. Dy...

Postuar Jul 17, 2018  tek Reklama te tjera
€356.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me: Adresë:📍 ne vijën e parë tek pallatet Fishta, Velipojë. Sipërfaqe: 📏65 m² Ambienti është i sh...

Postuar Jan 15, 2021  tek Te ndryshme
€3,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një objekt 2-katësh me sipërfaqe 440 m² për secilin kat. Objekti ndodhet në rrugën “Adem Jashari”, pranë kolaudimit t...

Postuar Jan 14, 2021  tek Te ndryshme
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi në katin e dytë të një ndërtese me adresë: Rruga Kolë Idromeno, mbi bankën Intesa San Paolo. Ambj...

Postuar Jan 14, 2021  tek Te ndryshme
€406.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 60 m² te Kryqëzimi i ish-Degës. Ambienti ndodhet në katin e parë dhe ka një banjo. C...

Postuar Jan 14, 2021  tek Te ndryshme
€406.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur te Prek Cali dhe me një sipërfaqe te pergjithshme prej 70 m². Ambienti ndodhet ne kat ...

Postuar Jan 14, 2021  tek Te ndryshme
€285.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira nje klinike dentare ne rrugen nacionale Shkoder-Koplik ngjitur me Xhovani 4. Ka sipërfaqe prej 40 m².Është e shtruar ...

Postuar Jan 14, 2021  tek Te ndryshme
€202.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një kapanon me një sipërfaqe prej 1250 m², nga të cilat 900 m² i nxë objekti dhe 350m² eshte oborr. Ndodhet në lagje...

Postuar Jan 14, 2021  tek Te ndryshme
€1,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një objekt biznesi me adrese:L.3 Heronjte,Rr 3 Heronjte dhe me nje sipërfaqe te pergjithshme prej 77 m². Cilesite e ...

Postuar Jan 14, 2021  tek Te ndryshme
€162.00
Shqiperi

WWW.MTELZCS.COM Apple iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12, Apple iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11 380 Euro, Samsung Galaxy Note ...

Postuar Jan 14, 2021  tek Te ndryshme
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi në katin (-1) te ndodhur ne rrugen ''Vaso Kadia ,afer Piano Bar dhe me nje sipërfaqe prej 309 m...

Postuar Jan 14, 2021  tek Te ndryshme
€10,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me: Adrese: 📍Ish 5 heronjte,kati -1 Sipërfaqe: 📏 600 m² Cilesite e Ambjentit: - Mund të shfrytëzo...

Postuar Jan 14, 2021  tek Te ndryshme
€2,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me: Adrese:📍 rruga“Dasho Shkreli”. Sipërfaqe :📏68 m² Cilesite e ambjentit: -ndodhet pranë rrugës...

Postuar Jan 14, 2021  tek Te ndryshme
€204.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me: Adrese: 📍 Prek Cali,kati (-1) Sipërfaqe:📏170 m². 💶ÇMIMI: 50'000lekë/muaj ——————————– 📌Të int...

Postuar Jan 14, 2021  tek Te ndryshme
€406.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira ambient biznesi me: Adrese: 📍 Instituti Sipërfaqe:📏150 m²,kati (-1). Mund te shfrytezohet si lokal Ka banjo Ambienti ...

Postuar Jan 14, 2021  tek Te ndryshme
€820.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira bar dhe hotel në katin e dytë dhe të tretë me: Sipërfaqe: 📏169m² secili kat, Adrese:📍 Instituti Perbehet: Kati dyte:...

Postuar Jan 14, 2021  tek Te ndryshme
€1,500.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira me një ambient biznesi me: Adrese: 📍Kolaudimi Sipërfaqe:📏 80m² Cilesite e ambjentit: -ndodhet në katin e parë buzë r...

Postuar Jan 14, 2021  tek Te ndryshme
€600.00
Go to top