This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32703
€55,000.00

Shitet apartament 2+1 tak Unaza e Re!

Postuar Aug 13, 2019 | Vizita: 1075
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 ne Astir. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 94 m2 me orientim nga Lindja. E organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet, 1 depo dhe 1 ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar. I pajisur me sistem kondicionimi ne cdo dhome. Ne proces hipotekimi. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : DB230319-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€73,000.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
€67,500.00
Go to top