This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32704
€100,000.00

Shitet apartament 3+1 tek Kodra e Diellit!

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 593
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 3+1 tek Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri. Ka siperfaqe te bollshme prej 125 m2 te organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 2 ballkone. Eshte i pajisur me dritare dopio xham dhe grila. Me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ250319-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€177,000.00
€85,300.00
€54,000.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€48,400.00
Go to top