This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Reklama te tjera  » Te ndryshme  »Postime #32722
€240.00

Magazine me qera tek Unaza e Re!

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 144
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera magazine tek zona e Astirit. Ambienti ka siperfaqe te bollshme prej 200 m2 i perbere ne 12 ndarje dhe disa dhoma te vogla. Ka akses hyrje-dalje nga 2 ane. Njera hyrje nga rruga me shkalle dhe tjetra per makina. Ambienti eshte i pershtatshem per tu perdorur si magazine ose si garazh. Nuk ka lageshtire dhe eshte i pajisur me qepena. Cmim i favorshem. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : DB270319-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€185,400.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Te ndryshme
€500.00
€531,000.00
€4,300.00
Go to top