This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32743
€70,000.00

Shitet apartament tek Vasil Shanto!

Postuar Aug 13, 2019 | Vizita: 296
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 ne Vasil Shanto. Ndodhet ne kat te 4-te, pallat i ri. Apartamenti ka siperfaqe totale prej 75 m2 dhe ka ne perberje 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. I pajisur me sistem kondicionimi dhe dritare me grila. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire. I lokalizuar ne nje zonat me te preferuara. Cmim i favorshem dhe dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ280319-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€80,000.00
€79,300.00
€77,000.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€75,500.00
Go to top