This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Reklama te tjera  » Te ndryshme  »Postime #32751
€600.00

Ambient komercial me qera tek rruga "Him Kolli"!

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 192
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera ambient komercial tek rruga "Him Kolli". Ambienti ndodhet ne kat te 1-re, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 140 m2 te organizuar ne 4 ndarje, 1 korridor nderlidhes dhe 2 tualete. Pozicionuar me orientim nga Lindja. Ambienti eshte me ndricim natyral, i pajisur me sistem kondicionimi. Zona eshte e populluar dhe e aksesueshme per biznes. Ambienti eshte i pershtatshem per zyra, call center, qender kursesh etj. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : KM280319-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€531,000.00
€4,300.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Te ndryshme
€750,000.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Te ndryshme
€750.00
Go to top