This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32752
€44,000.00

Shitet apartament 2+1 tek Fresku!

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 1863
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 tek rruga e Teleferikut. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri. Ka siperfaqe prej 65 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. I lokalizuar ne rruge kryesore me stacion autobusi poshte apartamentit, shkolle 9-vjecare shume prane zones, supermarket, kend lojrash etj. Nje rast per mos tu humbur. Me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!
Id e prones : ME280319-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€70,000.00
€60,000.00
€52,000.00
Durres
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€89,000.00
Go to top