This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32756
€107,000.00

Shitet apartament 2+1 tek Fusha e Aviacionit!

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 374
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 tek fusha e Aviacionit, rr. "Artan Lenja". Apartamenti ndodhet ne kat 6-te, pallat i ri me ashensor. Ka nje planimetri te rregullt dhe mjaft funksionale me siperfaqe 121 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 korridor, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti ka punime mjaft cilesore, me xhama termik dhe instalime per sistem kondicionimi. Orientim nga Veriu. I lokalizuar ne nje nga zonat me te preferuara me akses te lehte ne shume pjese te qytetit. Apartamenti eshte i pabanuar me pare. Ne proces hipotekimi drejt mbylljes. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : KM290319-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€66,300.00
Tirane
Postuar Oct 08, 2019 tek Apartamente ne shitje
€82,000.00
Tirane
Postuar Oct 08, 2019 tek Apartamente ne shitje
€82,000.00
Go to top