This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Toke  » Toke ne shitje  »Postime #32757
€107,000.00

Shitet truall ne Kamez!

Postuar Jun 15, 2019 | Vizita: 185
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet truall ne Kamez me siperfaqe 3500 m2. Trualli eshte me dokumentacion te rregullt pronesie. Eshte menjehere i disponueshem dhe i pershtatshem per biznes. Nje mundesi e mire investimi. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!
Id e prones : BL270319-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar May 20, 2019 tek Toke ne shitje
€110,000.00
Shkoder
Postuar May 20, 2019 tek Toke ne shitje
€48,250.00
Shkoder
Postuar May 20, 2019 tek Toke ne shitje
€324,700.00
Shkoder
Postuar May 21, 2019 tek Toke ne shitje
€21,920.00
Go to top