This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32758
€82,400.00

Shitet apartament ne Don Bosko!

Postuar Mar 30, 2019 | Vizita: 44
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko, perballe kishes. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim me siperfaqe prej 89 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno,1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, i shtruar me parket, i pajisur me sistem kondicionimi dhe instalime per sistem chiller. Shitet edhe i mobiluar me kosto ekstra. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : KM290319-02
wwww.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Mar 29, 2019 tek Apartamente ne shitje
€44,000.00
Shkoder
Postuar Mar 29, 2019 tek Apartamente ne shitje
€47,800.00
€50,000.00
€107,000.00
Go to top