This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Shtepia  » Shtepia ne shitje  »Postime #32762
€160,000.00

Objekt për shitje në Velipojë.

Postuar Mar 31, 2019 | Vizita: 27
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një objekt të ndodhur në rrugën nr. 1, Velipojë.
Prona ka një sipërfaqe totale prej 1050 m², ku 160 m² janë ndërtim dhe 890 m² oborr
Godina është një-katëshe dhe ofron 3 hyrje.

Cilësitë e hyrjeve: - janë shtruara me pllakë
- dritare duralumini
- dyer duralumini
- kane banjo të pajisur me hidrosanitaret e duhura
- janë të pajisura me kondicionerë.

Godina ndodhet në një zonë mjaft të qetë, larg smogut të qytetit.
Oborri është i bollshëm dhe i rrethuar, gjithashtu ofron vend parkimi.

*Objekti eshte e pajisur me dokumentacion të rregullt*

🏷ÇMIMI: 160'000 €
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Apr 05, 2019 tek Shtepia ne shitje
€180,000.00
Shkoder
Postuar Apr 05, 2019 tek Shtepia ne shitje
€94.00
Shkoder
Postuar Apr 06, 2019 tek Shtepia ne shitje
€75,000.00
Shkoder
Postuar Apr 06, 2019 tek Shtepia ne shitje
€65,000.00
Go to top