This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Zyre  » Zyre ne shitje  »Postime #32763
€200,000.00

Shitet ambinet zyre tek Rezidenca Alpha

Postuar Apr 01, 2019 | Vizita: 38
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet ambinet zyre tek Rezidenca Alpha, prane QSUT. Ambienti ka fasade xhami e cila ben te mundur drite dhe ajrim natyrale gjate gjithe dites, por edhe mundesi reklamimi. Zyra eshte ne katin e dyte fizik te nderteses, me tualet dhe me hyrje te dedikuar vetem zyrave.
Ambinet i pershateshme per zyra kontabiliteti, avokatie, noterie, klinike dentare, etj
Prane rezidences do te gjeni sherbime publike si: shkolla, spitale, stacione urbane , etj.
Kontakt:
Tel: 0698021111
E-mail: rezidenca.alpha@gmail.com

Rezidenca Alpha


Email

Tirane
Postuar Mar 20, 2019 tek Zyre ne shitje
€250,000.00
Tirane
Postuar Apr 09, 2019 tek Zyre ne shitje
€250,000.00
€1.00
Go to top