This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Shtepia  » Shtepia me qera  »Postime #32766
€300.00

Shtëpi private 2+1 me qira, në lagjen “3 Heronjtë”

Postuar Apr 01, 2019 | Vizita: 27
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 2+1 me vendndodhje në rrugën “Pashko Gjeçi”, lagjja “3 heronjtë” dhe me sipërfaqe 90 m².
Shtëpia ndodhet në katin e parë.
✅Shtëpia përbëhet nga: – Dy dhoma gjumi
– Sallon + Kuzhinë
– Një banjo me të gjitha hidrosanitaret
✔Cilësitë e shtëpisë: – Është e mobiluar.
– Ka sistem sigurie me kamera.
– Ka sistem nëntokësor ngrohjeje dhe ftohjeje
– Dritaret janë të pajisura me grilë elektrike.
– Ofron edhe 135 m² oborr dhe parking.

🏷ÇMIMI: 300 € në muaj
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€200.00
Shkoder
Postuar Apr 11, 2019 tek Shtepia me qera
€99,000.00
Shkoder
Postuar Apr 13, 2019 tek Shtepia me qera
€99,000.00
Shkoder
Postuar Apr 16, 2019 tek Shtepia me qera
€1,000.00
Go to top