This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32767
€47,300.00

Apartament 2+1 në shitje tek ish-5 Heronjtë.

Postuar Apr 01, 2019 | Vizita: 121
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 86 m², me vendndodhje te ish-5 Heronjtë.
Apartamenti ndodhet në katin e VI të ndërtesës.

✅Apartamenti përbëhet nga:
- 2 dhoma gjumi
- sallon + kuzhinë
- koridor
- banjo
- ballkon

✔Cilësitë e apartamentit:
- Dhomat janë të shtruara me pllakë
- Dritaret janë dopio-xham dhe të pajisura me grilë të jashtme
- Hidrosanitare janë të markave cilësore
- Zona në të cilen ndodhet apartamenti është e qetë si dhe mjaft afër fasiliteteve të ndryshme si: restorante, bar-kafe, furrë buke, mini-markete, farmaci, etj.

🏷ÇMIMI: 47’300 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355666666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€110,000.00
Tirane
Postuar Mar 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€55,000.00
€135,960.00
€90,000.00
Go to top