This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32771
€72,000.00

Shitet apartament tek Vasil Shanto!

Postuar Apr 02, 2019 | Vizita: 112
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Tek Vasil Shanto, ne Blv.Bajram Curri, shitet apartament 1+1, ne katin e 3 nga toka te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 soxhorno se bashku me ambjentin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i restauruar totalisht dhe ka punime shume cilesore. Orientimi i apartamentit eshte Veri-Lindje dhe ka pamje te mrekullushme nga qyteti. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti preferohet pasi disponon te gjitha lehtesirat e mundeshme, stacion urbani, kopshte, shkolla, supermarkete, etj dhe ndodhet vetem 7 minuta ne kembe nga qendra e Tiranes, dhe 5 minuta nga liqeni. Pervec te tjerash eshte nje mundesi shume e mire Investim. Disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!
Id e prones : AZ010419-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€85,000.00
€72,000.00
€49,500.00
€210,000.00
Go to top