This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32772
€150.00

Apartament 2+1 me qira tek Mahalla e Çakajve

Postuar Apr 02, 2019 | Vizita: 77
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur tek Mahalla e Çakajve. Apartamenti ka sipërfaqe 75 m² dhe ndodhet në katin e parë.

Përbëhet nga: - salloni + kuzhina
- dy dhoma gjumi
- një banjo.

Cilësitë e apartamentit: - salloni dhe dhomat e gjumit janë të shtruara me parket
- ka dritare duralumini të pajisura me grila
- ka kondicioner në sallon
- banjoja është e pajisur me të gjitha hidrosanitaret e duhura

Gjithashtu në pjesën e përparme të apartamentit ofron një hapësirë të vogël, që mund të shërbejë për vendosjen e biçikletave ose si një magazinë.
Apartamenti ofrohet me qira i mobiluar.

🏷ÇMIMI: 18'000 lekë/muaj
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€450.00
€400.00
€600.00
Go to top