This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32773
€85,000.00

Shitet apartament 2+1 prane Stadiumit Dinamo!

Postuar Jun 18, 2019 | Vizita: 358
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 prane Stadiumit Dinamo. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, pallat ekzistues. Ka siperfaqe prej 70 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferuar dhe frekuentuar shume prane Bllokut. Te ofron akses te lehte ne cdo pike te qytetit. Eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ010419-02
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar May 30, 2019 tek Apartamente ne shitje
€60,000.00
€56,000.00
Shkoder
Postuar May 30, 2019 tek Apartamente ne shitje
€105,000.00
Go to top