This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Toke  » Toke ne shitje  »Postime #32775
€566,500.00

Shitet truall ne autostraden Tr-Dr!

Postuar Jun 18, 2019 | Vizita: 224
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Ne autostraden Tirane-Durres shitet truall me siperfaqe 2800 m2. Trualli ka ne perberje nje ndertese me siperfaqe 444 m2 ku momentalisht funksionon per zyra. Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitet te ndryshme biznesi dhe menjehere i disponueshem. I pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : DB010419-02
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jun 15, 2019 tek Toke ne shitje
€210,000.00
Tirane
Postuar May 23, 2019 tek Toke ne shitje
€140,000.00
Shkoder
Postuar May 20, 2019 tek Toke ne shitje
€110,000.00
Shkoder
Postuar May 20, 2019 tek Toke ne shitje
€48,250.00
Go to top