This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Ambiente te tjera  » Te ndryshme  »Postime #32777
€60,000.00

Ambient biznesi në shitje te Casa di Milano

Postuar Apr 02, 2019 | Vizita: 16
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi me sipërfaqe 41 m². ndodhet në katin e parë te Casa di Milano, rruga “Vaso Kadia”.
Ka në përbërje një banjo dhe ka vetratë xhami.
Mund të shfrytëzohet edhe sipërfaqja e lulishtes që ka përpara.

🏷ÇMIMI: 60’000 €
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Mar 27, 2019 tek Te ndryshme
€46,200.00
Shkoder
Postuar Mar 27, 2019 tek Te ndryshme
€600.00
Tirane
Postuar Apr 03, 2019 tek Te ndryshme
€266,000.00
Go to top