This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan me qera  »Postime #32778
€240.00

Dyqan me qira në Pedonale

Postuar Apr 02, 2019 | Vizita: 35
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 40 m² dhe adresë rruga “Kolë Idromeno”, te Pedonalja.
Ky dyqan ndodhet në katin e dytë të ndërtesës dhe ka një pozicionim strategjik pasi ndodhet përballë hyrjes kryesore, që e bën më të dallueshëm nga kalimtarët.
Për këtë arsye është shumë i përshtatshëm të përdoret për çdo lloj aktiviteti, si: dyqan, ambient për zyrë, klinikë etj.

🏷️ÇMIMI: 30’000 LEKË/MUAJ * (I NEGOCIUESHËM)*
———————————————————–
▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355 676 666 765 ose 📞+355 22 247 570
▶️Gjithashtu në adresën tonë 📧 të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Mar 20, 2019 tek Dyqan me qera
€360.00
€280.00
Shkoder
Postuar Mar 22, 2019 tek Dyqan me qera
€400.00
Tirane
Postuar Mar 22, 2019 tek Dyqan me qera
€550.00
Go to top