This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32779
€38,000.00

Apartament 1+1 për shitje Shëngjin

Postuar Apr 02, 2019 | Vizita: 28
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament të ri 1+1 në Ishull Shëngjin.
Apartamenti ndodhet në katin e parë, dhe ka një siperfaqe prej 65m².
Është i i përbërë nga një dhomë, sallon, banjo, korridor dhe ballkon.
Shitet i mobiluar, dhe zotëron dokumentacion të rregullt pronësie.

🏷ÇMIMI 38’000 €

--------------------------------

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€90,151.00
€140,000.00
€114,418.00
Go to top