This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32781
€450.00

Apartament 2+1 Me Qira Te Sheshi Willson

Postuar Apr 03, 2019 | Vizita: 40
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Apartament me qira ne nje nga zonat me te mira per te jetuar, Sheshi Willson.Apartamenti ka nje siperfaqje totale prej 102 m2, ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor dhe te mire administruar. Organizohet ne nje dhome ndenje sebashku me ambjentin e gatimit, dhome cifti, dhome femijesh dhe 1 tualet. Apartamenti eshte i arreduar ne menyre moderne dhe i pajisur me te gjitha elektoshtepiaket. Zona ne te cilin ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te preferuara per te jetuar dhe punuar.

Per nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni me Gledin ne nr 0676022313.

Mei Realty Don Bosko

User since: Sep 05, 2018
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Apr 12, 2019 tek Apartamente me qera
€240.00
€450.00
Tirane
Postuar Apr 16, 2019 tek Apartamente me qera
€300.00
€230.00
Go to top