This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32782
€350.00

Myslym Shyri, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1

Postuar Apr 03, 2019 | Vizita: 45
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Ne Myslym Shyri jepet me qira apartamenti 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte sallon ndenje, dhome cifti, dhome femijes dhe tualet. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar shume mire. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte zone shume e aksesueshme, e preferueshme dhe qe te ofron te gjtha facilietet per te pasur nje jete sa me komode. apartametni eshte i disponueshem nga data 01 maj 2019.

Kontakto tani Gledin ne numrin +355676022313 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme

Mei Realty Don Bosko

User since: Sep 05, 2018
See all ads »

+3********Show phone
Email

€1,300.00
€350.00
Shkoder
Postuar Mar 11, 2019 tek Apartamente me qera
€200.00
Shkoder
Postuar Mar 11, 2019 tek Apartamente me qera
€320.00
Go to top