This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32784
€400.00

Apartament me qera tek Blloku!

Postuar Apr 05, 2019 | Vizita: 1
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartamen 2+1 ne Bllok. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri, pa ashensor. Ka planimetri te bollshme me siperfaqe prej 120 m2. Eshte i perbere ne 1 soxhorno, 1 dhome gjumi, 1 aneks dhe 1 tualet. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ne gjendje shume te mire. I lokalizuar ne zone te preferuar me akses te lehte me te gjitha anet e qytetit. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : BS030419-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Go to top